USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Terrazas De Lobos Lobos Terrazas de Lobos Lobos Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Terrazas De Lobos Lejlighedshotel

Avanceret Booking
2026-09-22
2026-09-23

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

54

Terrazas De Lobos Lejlighedshotel 3*

 WiFi

Wi-Fi

 Indtjekning/Udtjekning

Hurtig ind-/ udtjekning

 Swimmingpool

Dybvandspool

Opvarmet swimmingpool

 Aktiviteter

Golfbane

Ridning

Fiskeri

Cykling

Vandreture

Bordtennis

 Spa og afslapning

Spa & Wellness center

Solarium

Skønhedsbehandlinger

Fuld kropsmassage

Hovedbundsmassage

Rygmassager

Voksbehandling

Ansigtsmassage

Jacuzzi

Manicure

Pedicure

 Mødefaciliteter

Møde-/ banketfaciliteter

 Røgfrit/Ikke-ryger

Ikke-ryger værelser

 Børnevenlig

Tremmesenge/vugger

Kravlegårde

Børnemenu

Legeområde til børn

Spillerum

 Adgang for rullestole

Adgang til kørestol


Terrazas De Lobos Lejlighedshotel tilbyder komfortable indkvartering med WiFi og i hele ejendommen i Lobos. Loboss centrum ligger 30 minutters gang fra stedet, mens Iglesia Nuestra Señora Del Carmen ligger 2 km derfra.

Museo y Biblioteca Provincial Presidente 'Juan Domingo Peron' er mindre end 3 km væk.

For et hyggeligt ophold i Lobos tilbyder overnatningsstedet 32 værelser udstyret med en terrasse, en personlig værdiboks og lydisolerede vinduer. De byder på udsigt over poolen. De har separat toilet og en bruser på badeværelserne.

En kontinental bestående af pandekager og friske kager serveres hver dag.

  • Lokale seværdigheder
  • Estancia Candelaria
    4,4 km
  • Cruz Jesuita Sur
    3,7 km
  • Iglesia San Patricio
    2,5 km
  • Iglesia Nuestra Señora Del Carmen
    2,6 km
  • Cruz Jesuita Norte
    1,5 km
  • Parroquia San Vicente Pallotti
    2 km
  • Empalme Lobos train
    2,8 km
  • Juan Domingo Perons Museum og Bibliotek
    3,1 km
  • Bosque susurrante
    3,9 km
  • Lufthavne
  • Ministro Pistarini Lufthavn
    82 km

På hotellet

General

  • Ikke-ryger værelser
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Sikkerhedspengeskab
  • Privat ind-/ udtjekning
  • Hurtig ind-/ udtjekning
  • Receptionistskranke
  • Kæledyr tilladt
  • Handicapværelser/ faciliteter
  • Adgang til kørestol
  • 24 timers vagtservice
  • Bagageopbevaring
  • Handicaptoilet
  • Brandslukkere
  • Nøglekortadgang
  • Nøgleadgang

Måltider og drinks

  • Kedel
  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber
  • Morgenmad på værelset
  • Snackbar
  • Picnic område/ Borde
  • Madpakker

Aktiviteter og afslapning

  • Dybvandspool
  • Sæsonåben udendørs pool
  • Sæsonbestemt indendørs pool
  • Opvarmet swimmingpool
  • Strandparasoller
  • Solseng
  • Solterrasse
  • Have
  • Grillfaciliteter
  • Fritids-/ TV værelset
  • Spa & Wellness center
  • Solarium
  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Pedicure
  • Manicure
  • Voksbehandling
  • Ansigtsmassage
  • Skønhedsbehandlinger
  • Rygmassager
  • Hovedbundsmassage
  • Fuld kropsmassage
  • Fodmassage
  • Vandreture
  • Ridning
  • Cykling
  • Golfbane
  • Bordtennis
  • Fiskeri
  • Udendørs bad
  • Offentlige bad
  • Lavvandede ende

Services

  • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
  • Dyrefaciliteter til rådighed
  • Room Service
  • Husholdning
  • Vaskeri
  • Udflugtsassistance/Billetbestilling
  • Dagligvare shopping service
  • Butikker/Handelsservices
  • Velkomstdrink
  • Møde-/ banketfaciliteter
  • Fax/fotokopiering

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Varme
  • Dagligstue
  • Patio
  • Havemøbler
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord
  • Strygeservice
  • Gratis toiletartikler
  • Fladskærms TV
  • AM/FM vækkeur
  • Tremmesenge/vugger
  • Kravlegårde
  • Brætspil
  • Børnemenu
  • Legeområde til børn
  • Spillerum

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 21:00
Udtjekning: indtil 10:00
  • Information om ekstra senge
  • Der tillades maksimum 1 ekstra senge på et værelse.

Ofte stillede spørgsmål

  • 🌇

    Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det 3-stjernede Terrazas De Lobos Lejlighedshotel?

    Det vil tage dig en 30 minutters gang at komme til byens centrum fra det 3-stjernede Terrazas De Lobos Lejlighedshotel.
  • Hvordan kommer vi til et Terrazas De Lobos Lejlighedshotel fra lufthavnen?

    Gæster kan anmode om en lufthavnsbus på et Terrazas De Lobos Lejlighedshotel. Vi anbefaler at ringe i forvejen for at bekræfte detaljer.
  • 🚗

    Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i det Terrazas De Lobos Lejlighedshotel?

    Det Terrazas De Lobos Lejlighedshotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved.
  • 💵

    Hvor meget koster det at reservere et værelse i Terrazas De Lobos Lejlighedshotel?

    Den gennemsnitlige pris for et værelse på Terrazas De Lobos Lejlighedshotel er 115$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.
  • Hvilken betalingsmetode kan man benytte på hotellet?

    Gæsterne på hotellet kan betale med Mastercard, American Express og Visum.
  • 🚪

    Hvilke værelsestyper er tilgængelige i Lobos hotellet?

    Lobos hotellet tilbyder Fire mands værelse Superior, Værelse Deluxe med en queensize-seng og Dobbeltværelse at vælge imellem.
  • Hvilken slags swimmingpool tilbyder hotellet?

    Der er en swimmingpool på hotellet.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-22
2026-09-23

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Terrazas De Lobos Lejlighedshotel, Argentina

Independencia 2300, Lobos, Argentina

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © buenosaireshotels.net

All rights reserved